Menu
0
Váš košík je prázdný

Hliníkový zahradní stolek Harry - Rust

Hliníkový zahradní stolek Harry - Rust

Hliníkový zahradní stolek Harry - Rust

Lehký designový stolek určený k různým lounge sedacím soupravám, například ke kolekci Lucas. Vyroben je celý z hliníku a nevyžaduje žádnou údržbu. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce nábytku Hartman

Proč zvolit zahradní nábytek Hartman? Nabízí nejvyšší kvalitu, absolutní pohodlí, snadnou údržbu, moderní design a další přednostiPřednosti značky Hartman

Hliníkový zahradní stolek Harry - Rust

Designový nízký stolek určený především k různým sedacím lounge soupravám. U nás jej používáme například k luxusní kolekci zahradních sedacích sestav Lucas.

Stolek Harry je celý vyroben z odolného hliníku, což je velmi praktický materiál, který nevyžaduje žádnou údržbu. Úplně stačí jej jednou za čas utřít či opláchnout od prachu. Nic dalšího není potřeba a stolek si svůj původní vzhled zachová prakticky věčně :) Je odolný vůči všem povětrnostním vlivům a je určen k celoročnímu venkovnímu užití. Určitě tedy není potřeba schovávat jej před deštěm ani přes zimu.

Díky celohliníkovému provedení je také velmi lehký a snadno se přemísťuje. Nabízen je ve dvou barevných provedeních. Celý černý (určen například k černým a šedým soupravám Lucas) nebo v tmavě hnědém rust provedení (určen například k béžovým taupe soupravám Lucas).

Parametry stolku:

Rozměry (V x Š x H): 29 x 84 x 80 cm
Hmotnost: 6,8 kg

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.