Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Lounge zahradní nábytek Hartman
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber
Nebyly nalezeny žádné produkty

Lounge zahradní nábytek Hartman

Lounge sedací soupravy jsou to, čím je značka Hartman mezi zahradním nábytkem skutečně unikátní. Všechny kolekce z této kategorie, všechna křesla a všechny sedačky či sofa nabízí naprostý komfort a sedět v nich pohodlně vydržíte celé odpoledne a třeba i celý večer. Díky nim se Vaše zahrada zcela jistě stane tím místem Vašeho domu, kde trávíte svůj čas nejraději.

Obecně mají lounge sety nižší výšku, díky čemuž jsou pro dlouhé posezení pohodlnější. Naprostý komfort však poskytují především díky hlubokým, kvalitním polštářům, těmi jsou vybaveny všechny lounge soupravy Hartman. Mezi sedacími kolekcemi najdete mnoho designových souprav vyrobených z různých materiálů. Proto máme zahradní nábytek rozdělen i podle použitých materiálů na kovový, dřevěný a ratanový.

Za slunných dnů tento venkovní nábytek oceníte například při popíjení vína s přáteli nebo jen při čtení Vaší oblíbené knihy. V sortimentu lounge nábytku Hartman najdete i velmi pohodlná lehátka, která se hodí i k bazénu. Každá sedací souprava má své vlastní přednosti, díky kterým povýší Vaši zahradu či terasu na vyšší úroveň.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY