Menu
0
Váš košík je prázdný

Luxusní zahradní rohová sedačka Lucas - Mid Grey

Luxusní zahradní rohová sedačka Lucas - Mid Grey

Luxusní zahradní rohová sedačka Lucas - Mid Grey

Luxusní venkovní sezení vyrobené z té vůbec nejkvalitnější látky pro venkovní použití – Sunbrella. Nezachytává nečistoty, je rychleschnoucí a příjemná na dotek. Užijte si venku stejné pohodlí jako doma vevnitř. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Luxusní zahradní rohová sedačka Lucas - Mid Grey

luxusní kolekci venkovního nábytku Lucas najdeme tuto velkou, pohodlnou, rohovou sedací soupravu. Její asi největší předností je materiál, ze kterého je vyrobena. Celá vrchní vrstva je totiž vyrobena z látky Sunbrella, což je ten vůbec nejkvalitnější materiál, který na trhu u zahradního nábytku najdete.

Látka Sunbrella má totiž naprosto bezkonkurenční vlastnosti. Na prvním místě zmíníme, že tuto látku je téměř nemožné trvale zašpinit. Vylilo se Vám na pohovku červené víno? Ničemu to nevadí, látka silně odpuzuje všechny tekutiny – víno z povrchu jednoduše dostanete třeba papírovým ubrouskem, který jej nasákne. A i pokud látka sama nečistotu nasákne, což se i přes velkou odpudivost určitě stát může, snadno ji dostanete zase pryč obyčejnou vodou s mýdlem. Stejně funkční je Sunbrella při zašpinění například mastným olejem, čokoládou z dezertu či blátem ze zahrady :)

Díky velmi vysoké odpudivosti tekutin látka Sunbrella také velmi rychle schne. Uvnitř pod potahem z materiálu Sunbrella se zároveň nachází Quick-Dry Foam výplň, což je speciální rychleschnoucí pěna. Kombinace těchto dvou materiálů zajistí, že pohovka rychle uschne, i když bude třeba na přímém dešti. Máme zkušenosti od zákazníků, že jim v létě při dešti zmokne lehátko z těchto materiálů zcela durch, a když se jdou o půl hodiny později vykoupat do bazénu, lehátko už je zase suché.

Kromě toho je Sunbrella také extrémně odolná vůči UV záření. Můžete ji proto nechat nekrytě na přímém slunci a svoji stálobarevnost si zachová po mnoho let.

A nakonec, látka je také velmi příjemná na dotek. Budete se v ní cítit stejně pohodlně, jako kdybyste seděli v bavlně. Ovšem s úplně jinými vlastnostmi.

Pro všechny tyto kvality se Sunbrella mimochodem už dlouhé desítky let používá třeba u různých potahů u jachet. Zde odolává těm nejextrémnějším podmínkám – třeba i celoročně přímému letnímu slunci, slané vodě, nejrůznějším nečistotám – a přesto ve všech těchto testech spolehlivě obstojí. Sunbrella je také nakonec jedním z hlavních důvodů vyšší ceny u nábytku s tímto potahem.

Konkrétně u rohové pohovky Lucas jsou tedy použité materiály Sunbrella potah, Quick-Dry Foam výplň a robustní hliníková konstrukce v černé barvě (u barvy pohovky „taupe“ je konstrukce stylizovaná do tmavě hněda, barva rust). Celá sestava může zůstat venku celoročně, na přímém slunci, na dešti, na mrazu a její původní vlastnosti zůstanou beze změny po mnoho let. Polštáře není potřeba schovávat před deštěm ani přes zimu – nakonec u pohovky to ani není možné, potahy jsou zajištěny k pevné konstrukci :)

Předností sedačky Lucas jsou také její velké rozměry. Jedno rameno sedačky má v nejvzdálenějších bodech přes 2,5 metru, tedy dostatek místa na to si lehnout a příjemně si odpočinout venku na čerstvém vzduchu.

Jsme přesvědčeni, že luxusní pohovka Lucas se rychle stane nejoblíbenějším místem na každé zahradě.

Na této stránce je za uvedena pouze rohová sedací souprava Lucas. Vyobrazený stolek Harry není součástí balení a objednává se samostatně, stejně jako všechny dekorativní polštářky.

Parametry sedací soupravy:

Rozměry pohovky (Š x H): 255 x 255 cm
Výška sedu: 40 cm
Výška podpěrek: 50 cm
Hloubka sedu: 62 cm
Hmotnost: 63,5 kg
Použité materiály: Sunbrella potah, Quick-Dry Foam výplň, hliníková konstrukce

Návod k případné údržbě povrchu:

1. Tekutiny (vodu, olej, víno, aj.) nejprve nechte nasáknout suchou utěrku nebo papírový ubrousek
2. Jiné nečistoty jemně otřete hadříkem či jemně škrabkou (čokoládu, jídlo, atd.)
3. Pomocí navlhčeného hadříku nebo spreje s obyčejnou vodou (případně v kombinaci s přírodním mýdlem) po směru tkaniny odstraňte nečistoty
4. Dále případně nechte čistou vodu s mýdlem proniknout do tkaniny
5. Zbytek o chvilku později opláchněte vodou důkladně
6. Nechte na vzduchu volně uschnout
 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.