Náš příběh

Jsme rodinná firma z Brna a když jsme v roce 2011 sháněli vhodný gril na naši zahradu u nás doma, brzy jsme narazili právě na grily Weber. Vybrali jsme si tehdy klasický kotlový gril Master Touch, byli jsme z našeho grilu nadšeni a grilování nás začlo pořádně bavit. Netrvalo to dlouho a s Weberem jsme navázali obchodní spolupráci.

Protože všichni z našeho týmu často grilujeme a používáme produkty Weber, osobně už jsme řešili podobné otázky, které máte možná zrovna na mysli i Vy: 
Který gril pro mne bude ten nejlepší? 
Chutná jídlo líp z uhlí nebo z plynu? 
Jak gril potom budu čistit?

A protože jsme si tímto vším sami (i několikrát) prošli, věříme, že Vám se vším dokážeme dobře poradit.

Hned při vzniku našeho obchodu Top Grily jsme se rozhodli, že v nabídce budeme, co se grilů týče, mít výhradně značku Weber. Mezi svojí konkurencí prostě je nejlepší. Jedná se o vysoce kvalitní produkty s dlouholetou životností, které svým majitelům budou při dobré péči dělat radost i několik desetiletí. K rozhodnutí nám pomohlo i to, že ve značce Weber máme naprosto spolehlivého partnera pro všechny případy.

A nyní po skoro deseti letech existence Top Grilů jsme přesvědčeni, že jsme se rozhodli správně.

Z malého obchůdku na kraji Brna jsme vyrostli v jednoho z největších prodejců grilů v Česku. Máme moderní eshop a velikou kamennou prodejnu, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout a osahat prakticky celý sortiment značky Weber. Nebo si vše můžete i sami vyzkoušet na jednom z našich originálních kurzů grilování Weber.

Rozhodně ale neleníme a do budoucna už máme další plány (určitě je na co se těšit :) ). Můžete se proto spolehnout, že ve světě grilování pro Vás rádi budeme celoživotním partnerem. Pomůžeme Vám se správným servisem grilu i po záruce. Zajistíme Vám případné náhradní díly na gril. A nebo z Vás uděláme skutečného Grill Mastera na některé z našich Weber Grill Academy.

Tak se na nás neváhejte v čemkoliv kdykoliv obrátit. Jsme tu pro Vás a budeme se na Vás těšit! :)

Za celý tým Top Grily zdraví,
Jan Pražan
 

Jak u nás šel čas