Menu
Rychlý kontakt
+420 602 546 758
0
Váš košík je prázdný
Nové příslušenství Weber
Proč zvolit gril WeberNejvyšší kvalita, moderní design a technologie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Nové příslušenství Weber

I v roce 2019 Weber na český trh přináší novinky ze světa příslušenství ke grilům Weber na dřevěné uhlí, na plyn i na elektriku. Weber neustále sleduje nejnovější trendy mezi všemi fanoušky grilování a v rámci zdokonalování svých produktů si proto připravil nové zástupce ve svém sortimentu příslušenství.

Samozřejmostí jsou nové ochranné obaly Weber ke všem letošním novým grilům. Ale i kromě nich se v sortimentu příslušenství Weber nachází pár dalších nových kousků. Nejpraktičtějšími dvěma budou nejspíše luxusní univerzální plancha a univerzální udící box, přičemž obojí toto příslušenství je použitelné s většinou grilů Weber, především pak s grily plynovými. Novinkou je dále také mini lis na slider burgery či třeba udící lupínky na drůbež.
AKTUALITY

CO JE U NÁS NOVÉHO

Fotky z naší první Gril Akademie
Přidáváme pár fotek z naší první Gril Akademie konané 12. 6. 2019. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit opět příště!
Celý článek
Gril Akademie Weber 12. června!
Zveme Vás na originální Gril Akademii Weber, kterou budeme pořádat 12. červnna. Přijďte se o grilování dozvědět více od skutečných mistrů grilu, od šéfkuchařů z Webera!
Celý článek
Prodloužená otevírací doba
Během celé hlavní grilovací sezóny u nás budeme mít prodlouženou otevírací dobu. Navštívit nás tak nyní můžete třeba i v sobotu!
Celý článek
ZOBRAZIT VŠECHNY AKTUALITY