Vezměte si s sebou na cesty gril Weber!

Prázdniny jsou v plném proudu, všichni odjíždí na dovolené do všech koutů světa. Vemte si gril Weber s sebou na cesty a budete moci grilovat kdekoliv a kdykoliv.

Weber si pro všechny milovníky grilování přichystal velké množství cestovních grilů. Ať už rádi grilujete komfortně na plynu či elektrice nebo tradičně na dřevěném uhlí a briketách, Weber Vám nabízí široký sortiment cestovních typů grilů, stačí si pouze vybrat.

Mezi cestovní grily na dřevěné uhlí patří především zástupci z řady Weber Smokey Joe. Malé grily s kompaktními rozměry a průměrem roštu 37 cm dáte do kufru auta skutečně bezproblémově. Výbavou ani kvalitou se nijak neliší od ostatních grilů Weber, zde máte vše pouze přizpůsobeno cestování. Proto mají Weber Smokey Joe řadu funkcí, které u ostatních grilů nenajdete.

Dalším zástupcem mezi malými grily Weber na dřevěné uhlí je Go Anywhere, který se na různé výlety a dovolené hodí snad ještě lépe. Poklop lze jednoduše zajistit pomocí sklopných nožek a poté gril svým tvarem a rozměry připomíná malý kufřík, který jednoduše vezmete do ruky a můžete vyrazit třeba na piknik.

Díky oblibě tohoto grilu jej Weber nyní vyrábí i ve verzi na plyn. Plynový Go Anywhere snadno připojíte k malé plynové kartuši a nemusíte s sebou brát pytel uhlí, briket či podpalovacích kostek. Stačí otočit regulátorem a můžete prakticky ihned grilovat kdekoliv v přírodě, ať už v létě na pláži nebo v zimě na vrcholcích zasněžených hor.

Vyšší kategorii plynových cestovních grilů Weber tvoří grily Weber Q 1200. Dosáhnete na nich vyšších teplot a rychleji. Také výbavou a příslušenstvím nabízí podstatně více možností než plynový gril Weber Go Anywhere. Právě grily Weber Q 1200 doporučujeme jako na cesty nejideálnější gril. Má kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a funguje na plyn, což je na cesty podle nás také nejlepší řešení. Navíc se nabízí v mnoha barevných variantách, takže si vybere úplně každý.

Na první pohled vypadají úplně stejně i elektrické grily Weber Q 1400. Svým designem a rozměry jsou grily Q 1200 a Q 1400 úplně stejné, v této verzi se ovšem jedná o elektrické grily Weber. Výhodou u nich je, že ke svému provozu nepotřebují ani plynovou bombičku, ale stačí jim zásuvka s elektrickým napětím. Toto ovšem může být i nevýhodou, protože je poté složitější jejich používání ve volné přírodě.

Možností je opravdu hodně. Přijďte se podívat k nám na prodejnu v Brně, kde Vám rádi poradíme.

Ať už se rozhodnete jet kamkoliv, rozhodně si s sebou můžete vzít svůj gril Weber. Určitě doporučujeme každému někdy vyzkoušet letní, večerní grilování na pláži u moře. Jinému zase může vyhovovat třeba zimní grilování na vrcholcích alpských hor. V obou případech se bude bezpochyby jednat o úžasný zážitek.

Vycestujte tedy s grilem Weber kamkoliv v České republice nebo do světa!