Gourmet BBQ System - nekonečně mnoho možností

GBS je speciální systém z dílny Webera, který Vám otevře nekonečné možnosti Vašeho grilu. Díky němu můžete na svém grilu Weber připravit skutečně jakýkoliv pokrm, který Vás napadne.

Gril Weber je univerzální nástroj, který dokáže připravit všechny druhy pokrmů. Vynikající sortiment Gourmet BBQ System společnosti Weber Vám nabízí vše, co potřebujete, abyste den co den se svým grilem překvapovali, a to ve všestranné sadě, ať už používáte plyn nebo dřevěné uhlí.

Doplnění sady Gourmet BBQ System společnosti Weber k Vašemu grilu je tak trochu jako otevření celé police kuchařek. Nechte se zlákat nejchutnějšími steaky, prahněte po jedněch těstovinách za druhými a povzdychněte si nad barevnou asijskou kuchyní. Všestranná sada Weber Gourmet BBQ systém otevírá svět nekonečně mnoha možností.

Nejlepší materiál

Nejlepší řešení jsou často ta nejjednodušší, přesně tak tomu je i u řady GBS. Základ sady tvoří speciální grilovací rošt s vyjímatelným středem, do něhož lze vkládat zrovna to, co konkrétně potřebujete - pánev Wok, Sear Grate či zbrusu nový litinový hrnec. Většina komponent je vyrobena z litiny, což je skvělý materiál pro grilování, protože se rozehřeje na skutečně vysokou teplotu, při které můžete smažit, opékat a podobně. Vyžaduje sice trochu jinou péči než například ocel, ale přitom máte odolnou a pevnou sadu nabízející nekonečné možnosti. Sada, do které jsou neustále doplňovány nové komponenty, Vám umožňuje pouštět se do nových experimentů grilování.

Jak na plyn, tak pro dřevěné uhlí

Sada GBS měla v zahradách svůj debut v roce 2010 a od té doby byla rozšířena o mnoho dalších doplňků. Tato sada tak prokázala, že na grilu lze připravit skutečně jakékoliv jídlo. Grilovací rošt GBS se hodí jak pro kotlový gril o velikosti 57 cm, tak pro velké plynové grily Weber Spirit, Genesis a Summit. Komponenty mají stejnou velikost, takže je lze použít bez ohledu na to, zda grilujete na plynu či na dřevěném uhlí, zda se jedná o běžný den nebo zvláštní událost či zda má rodina chuť na polévku nebo pečeni.

Sortiment Gourmet BBQ System

Sear Grate

Opékejte rychle a při vysoké teplotě, abyste ve steacích, kotletách a burgrech uchovali šťávu. Litinový rošt je nepřilnavý a po celém svém povrchu rovnoměrně rozvádí teplo. S pomocí tohoto roštu dokážete na svém pokrmu vytvořit tradiční mřížku či stopu po grilování, která k tomuto druhu přípravy jídla bezpochyby neodmyslitelně patří.

Litinový hrnec

Litinový hrnec s poklicí, ve kterém můžete pokrmy dusit a vařit. Litina dokonale absorbuje teplo z dřevěného uhlí či plynu rovnoměrně a umožňuje v hrnci i pečení. Litinový hrnec Gourmet BBQ System má kapacitu 6,62 l. Připravíte v něm třeba polévky či perfektní hovězí guláš.

Wok pánev

Pro lahodnou přípravu jídla na grilu v asijském stylu. Litinová pánev Wok je nepřilnavá a rovnoměrně rozvádí teplo pro dokonalou přípravu masa a zeleniny. Skvěle se tak hodí na vaření například nejrůznějších grilovaných salátů. Pánev Wok je skutečně multifunkční.

Pánev

Stejně jako ostatní komponenty i tato litinová pánev je nepřilnavá a po celém svém povrchu rovnoměrně rozvádí teplo. Díky svému rovnému povrchu je ideální třeba pro opečené párky, slaninu, vajíčka, smaženou zeleninu nebo například palačinky.

Kámen na pizzu s madly

Získejte z grilu autentickou a křupavou pizzu v italském stylu, dokonale připravenou. Kordieritový kámen dosahuje vysokých rovnoměrných teplot, takže základ pro pizzu se připraví rychle a zůstane křupavý.

Stojan na drůbež

Integrovaná část s miskou napomáhá, aby drůbeží prostupovala chuť i vůně a maso nebylo suché. V základně je prostor pro opékání zeleniny rozložené kolem drůbeže a otvory umožňují, aby teplo procházelo grilovanou potravinou a zároveň odtékal přebytečný tuk. Můžete v něm ale také upéct například chléb nebo třeba koláč a bábovku.

Ebelskiver

Učiňte svou rodinu šťastnou pomocí grilovací pánve Ebelskiver. Je vyrobena z litiny, což je pro grilování optimální materiál. Tento produkt od Webera můžete použít třeba na pečení masových koulí, koláčků, soufflé či malých omelet.

Vaflovač

Originální komponent z litiny, který lze použít dvěma způsoby. Vaflovač přináší mnoho nových možností na snídani, oběd i večeři. Na jedné straně si můžete udělat dokonalé vafle, po otočení plátu zase můžete ihned opékat sendviče.

Odkládací plocha

Praktická pomůcka ze sady Gourmet BBQ System pro odkládání rozžhavených komponent GBS. Chcete-li například vyměnit Sear Grate za litinový hrnec, nemusíte dále hledat odkládací prostor pro rožhavenou litinovou mřížku. Jendoduše ji položte na tuto odkládací plochu.

Zvedač roštů

Další praktická pomůcka pro zjednodušení práce s GBS. S tímto zvedačem roštů vždy snadno a rychle sundáte horký nerezový střed a nahradíte jej třeba litinovou mřížkou Sear Grate, pro kterou je tento zvedač také uzpůsoben.

S Gourmet BBQ systémem jsou možnosti Vašeho grilování skutečně neomezené, záleží pouze na Vaší chuti a představivosti. Díky němu na grilu připravíte opravdu jakékoliv pokrmy. Přijďte se na tento svět nekonečných možností podívat i k nám na prodejnu na kraji Brna v Troubsku.