Ke grilu Genesis II zdarma iGrill 3

Topgrily Vám ve spolupráci s Weberem přináší jedinečnou akci, díky které můžete ke každému zakoupenému grilu Genesis II získat moderní teploměr iGrill 3 v hodnotě 2 999 Kč zdarma!

Teploměr iGrill 3 představuje nejmodernější příslušenství Weber, díky kterému budete mít vždy perfektní teplotu pro perfektní grilování. Digitální termosonda Weber iGrill 3 monitoruje pokrmy na grilu od počátku až do konce a zobrazuje teplotu v reálném čase na Vašem mobilním zařízení, na nějž si pouze potřebujete stáhnout Weber iGrill aplikaci, která je zdarma ke stažení pro iPhone i Android. Více informací o tomto teploměru naleznete na našich stránkách na tomto odkaze.

Jak akce funguje? Teploměry iGrill 3 jsou určeny především pro plynové grily Weber Genesis II, lze je totiž přímo zapojit do konstrukce grilu, do vstupu na postranním stolku všech grilů Weber Genesis II i Genesis II LX. A právě ke koupi těchto grilů Weber uvedený teploměr obdržíte. Stačí u nás na naší prodejně Topgrily v Brně či na našem internetovém e-shopu zakoupit libovolný model z řady grilů Genesis II a teploměr Vám bude následně zcela zdarma dodán.

Akce platí pouze do 17. 4. 2017, tak nepropásněte svoji příležitost!