Ke grilu Genesis II zdarma iGrill 3

Topgrily Vám ve spolupráci s Weberem přináší jedinečnou akci, díky které můžete ke každému zakoupenému grilu Genesis II získat moderní teploměr iGrill 3 v hodnotě 2 999 Kč zdarma!

Teploměr iGrill 3 představuje nejmodernější příslušenství Weber, díky kterému budete mít vždy perfektní teplotu pro perfektní grilování. Digitální termosonda Weber iGrill 3 monitoruje pokrmy na grilu od počátku až do konce a zobrazuje teplotu v reálném čase na Vašem mobilním zařízení, na nějž si pouze potřebujete stáhnout Weber iGrill aplikaci, která je zdarma ke stažení pro iPhone i Android. Více informací o tomto teploměru naleznete na našich stránkách na tomto odkaze.

Jak akce funguje? Teploměry iGrill 3 jsou určeny především pro plynové grily Weber Genesis II, lze je totiž přímo zapojit do konstrukce grilu, do vstupu na postranním stolku všech grilů Weber Genesis II i Genesis II LX. A právě ke koupi těchto grilů Weber uvedený teploměr obdržíte. Stačí u nás na naší prodejně Topgrily v Brně či na našem internetovém e-shopu zakoupit libovolný model z řady grilů Genesis II a teploměr Vám bude následně zcela zdarma dodán.

Po zakoupení grilu Weber Genesis II jej musíte zaregistrovat na tomto odkaze do 14 dní od nákupu. Na uvedeném odkaze pouze vyfotíte krátký formulář s doručovací adresou, oskenujete zde prodejní doklad o koupi grilu Genesis II v našem obchodě Topgrily a následně Vám již bude zdarma zaslán na uvedenou adresu teploměr Weber iGrill 3 v hodnotě 2 999 Kč. Akce platí pouze do 17. 4. 2017, tak nepropásněte svoji příležitost!