Grilujte na nejnovějších briketách Weber!

Kromě grilů a příslušenství vyrábí Weber pro všechny milovníky grilování i grilovací brikety a uhlí. A letos pro nás připravil Weber brikety s novou recepturou, novým tvarováním a novým balením. A výhod tyto novinky přináší hned několik. Pojďme se na ně tedy nyní podrobněji podívat.

Brikety jsou vyrobeny ze zuhlenatělého dřeva, škrobu a vody jsou lisovány pod enormním tlakem 50 tun, díky tomu mají velkou hustotu a hořet tak vydrží s vysokou výhřevností až 3 hodiny a navíc jsou velmi pevné, takže se z nich uvolňuje podstatně menší množství prachu.

Jedna briketa má tvar velkého polštářku a na jeho povrchu se nachází drážky. Díky tomuto tvarování je pro plamen nabízen extra velký povrch a brikety tím pádem výrazně rychleji zažehnou. Grilovat na nich budete moci během 20 minut. Drážky navíc zajistí lepší proudění vzduchu, což také pomáhá rychlejšímu prohoření, obzvlášť při použití zapalovacího komínku Weber.

Nové je také balení těchto briket. Nepromokavý obal Vám zaručí, že brikety nikdy nenavlhnou. Proto budou připraveny ke grilování vždy a za každého počasí bez výjimek. Samozřejmostí je i ucho pro pohodlné a pevné uchycení

Brikety Weber jsou nabízeny v balení po 4 kilogramech a vyzvednout si je můžete na naší prodejně v Troubsku na kraji Brna na adrese Jihlavská 2a, kde najdete nejnovjší brikety a další produkty Weber vždy skladem.