Opět jsme pro Vás rozšířili sortiment

Náš obchod je nyní Weber World. To je nejvyšší kategorie prodejců Weber. Naše prodejna se nechází v moderních prostorách s největší prodejní plochou v Brně i na Jižní Moravě a s pohodlným parkováním přímo v areálu. Proto nám byla udělena licence Weber World, díky které u nás najdete nejširší sortiment Webera včetně veškerých limitovaných edicí. Všechny grily i příslušenství si můžete prohlédnout na vlastní oči u nás na prodejně a jelikož držíme velké skladové zásoby, můžete si je i ihned odvézt s sebou domů.

A jaké novinky pro Vás tedy nyní máme? Mezi grily se jedná především o plynový gril Weber Spirit Premium E-330, který je nejvyšším zástupcem řady Spirit. Oproti ostatním grilům své kategorie má přídavný hořák Sear Station a také všechny výhody plynového grilu Weber Spirit Premium S-320. Těmi jsou například dvojitý poklop pro lepší držení teploty a ochrany před spálením, nerezové postranní pracovní stolky a vařič a nebo boční zástěna na schování plynové lahve.

Z příslušenství si zmínku zaslouží především veliký keramický Weber Style pizza kámen. Připravíte na něm jednoduše i pizzu o skutečně velikých rozměrech. Oproti ostatním pizza kamenům je navíc vyroben z kvalitnější keramiky, která je optimální pro vytvoření křupavé kůrky jako z pizzérie a navíc zabraňuje připečení pizzy ke kameni. Práci Vám pak dále usnadní zabudovaná madla. 

Mezi příslušenstvím u nás nově najdete také třeba kvalitní nerezové háčky na uzení nebo nejrůznější doplňky k plynovým grilům Weber Summit. Přijďte si k nám tyto novinky prohlédnout na vlastní oči, budeme se na Vás těšit!