Vánoční grilování s Weberem

Vážení milovníci grilování, všechny bychom Vás rádi pozvali na malé vánoční grilování s mistrem grilu od Webera, které proběhne v sobotu 17. 12. na naší prodejně v Troubsku na kraji Brna.

Před naším obchodem bude stát stánek Weber s několika grily, na kterých bude grilovat mistr grilu, šéfkuchař od Webera. Podávat se bude následující ochutnávkové menu:

  • Pečené kaštany
  • Krémová rybí polévka
  • Staročeský Kuba s houbami a dozlatova uzené maso z grilu
  • Vánoční jablečný koláč


K jídlu budeme nabízet svařák, čaj nebo kávu. A pro Vás, naše zákazníky, bude vše zdarma! Nebudou se vybírat žádné peníze za vstup ani jiné poplatky, vše je pro Vás nachystáno zcela zdarma.

Samotné grilování bude probíhat venku, bude však možnost sednout si i dovnitř do tepla. Množství jídla bude omezené, takže je možné, že v průběhu akce dojde. Proto doporučujeme přijít co nejdříve! Přednost má ten, kdo přijde dříve. Nejdená se o žádné velké porce, spíše několikachodové ochutnávky.

Akce bude zahájena v sobotu 17. 12. 2016 v 11:00 a grilovat by se mělo přibližně do 14:00. Zaparkovat je možné bez problémů přímo v našem areálu v Troubsku na kraji Brna, na ulici Jihlavská 2a.

Vemte svoji rodinu a zastavte se u nás na slavnostní vánoční grilování s kuchařem od Webera. Přijďte si zpříjemnit adventní čas a společně s námi zakončit grilovací sezónu 2016.

Budeme se na Vás těšit,
tým Topgrily