Menu
0
Váš košík je prázdný

Petromax petrolejová lampa HK500 - leštěná mosaz

Petromax petrolejová lampa HK500 - leštěná mosaz

Petromax petrolejová lampa HK500 - leštěná mosaz

Posviťte si na to jinak. S petrolejovými lampami Petromax vytvoříte jedinečnou atmosféru, jako by se zastavil čas. Lucerny Petromax osloví nejen zastánce nostalgie ale i ty, co hledají praktické řešení pro venkovní osvětlení bez zdroje elektřiny. Více o produktu

Další barevné varianty

Petromax petrolejová lampa HK500 - pochromovaná mosaz

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Petromax petrolejová lampa HK500 - leštěná mosaz

Petromax - kvalita a tradice od roku 1910

Tradiční značka německé kvality Petromax vám přináší prvotřídní vybavení pro vaření a grilování na ohni pod širým nebem. Ohniště, přenosná kamna, litinové a kovové nádobí, chladicí boxy nebo petrolejové svítilny – již od roku 1910 vše pro vaše nezapomenutelná dobrodružství. Produkty jsou vyvíjeny přímo Petromax experty se staletými znalostmi a zkušenostmi, kteří neustále přichází s dalším vzrušujícím vybavením se zaměřením na oheň. Tyto jedinečné produkty s důrazem na kvalitu spatří světlo světa pouze tehdy, jsou-li odolné, robustní a s dlouhou životností. Poznejte vašeho věrného společníka a proměňte každé dobrodružství v nezapomenutelný zážitek.

Petrolejová lampa Petromax - nejen pro nostalgiky

Svítilny Petromax se vyrábí již přes 100 let a stále si drží svoji popularitu. Oblíbené jsou pro jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a jiným nepřízním počasí, kvalitní nerezavějící zpracování a zejména úspornou spotřebu petroleje a tudíž dlouhou výdrž svícení.

Petrolejová lampa HK500 - špičkový světelný výkon v elegantním provedení

Petromax HK500, pravděpodobně nejznámější petrolejová lampa na světě, nabízí řadu promyšlených vlastností. Vysoce odolný válec z borosilikátového skla od společnosti Schott chrání plamen před nepříznivým počasím a zajišťuje tak rovnoměrné hoření.

Za špičkovým světelným výkonem stojí jednoduchý avšak brilantní princip: petrolej je pod tlakem přiváděn do karburátoru a palivo, které se následně odpařuje, reaguje v žhavicí svíčce napuštěné světelnými solemi a vytváří jasné, teplé světlo s výkonem až 400 W. Na jednu nádrž petroleje vydrží svítit až 10 h.

Přestože svítilna HK500 obsahuje 200 individuálních součástek, je stále sestavována ručně pro zajištění precizní kvality. K lampě lze dokoupit příslušenství, která svítilnu promění třeba v ohřívač nebo kamna.

Parametry svítilny

  • Úsporné, robustní a zároveň elegantní provedení
  • Versatilní použití s příslušenstvím - svítilna, plotýnka, ohřívač
  • Unikátní technologie intenzivního osvětlení v německé výrobní kvalitě
  • Vysoký světelný výkon cca 400 W
  • Doba hoření na jednu nádrž 8-10 h
  • Objem nádrže: 1 l
  • Materiál: leštěná mosaz
  • Palivo: petrolej, parafinový olej
  • Rozměry (V x Š x H): 40 x 17 x 17 cm
  • Hmotnost: 2,4 kg

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.