Tomas Truhelka
Dobry den, dostal jsem jako darek Weber gril a pri montazi teto hadice ke grilu jsem si nebyl jisty, jestli tam ma byt tesneni. Jestli mi nekde nevypadlo. Dokazete mi potvrdit, jestli tam to tesneni ma byt, nebo ne. Diky
Odpověď: TopGrily.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud jde o spojení této hadice s grilem, tak v tomto spoji těsnění nebývá, je napojena kov na kov :) Těsnění bývá pouze mezi regulátorem a plynovou lahví, které je u hadice součástí. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den, tým Top Grily





