Menu
0
Váš košík je prázdný

Zahradní elektrické grily Weber

Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Zahradní elektrické grily Weber

Zahradní elektrické grily Weber přinášejí revoluci do světa grilování. Tyto inovativní zahradní grily jsou stvořeny pro snadné grilování kdykoliv a kdekoliv. Elektrické grily Weber respektují i Vaše okolí. Díky jejich vlastnostem neprodukují žádný kouř a lze je tedy využívat i na balkonech, terasách nebo pod pergolami. Nebudete se už muset obávat komentářů od nepříjemných sousedů. Zároveň se nejedná pouze o nějaký kompromis, grilování na elektrice svým vysokým výkonem dodá jídlu stejnou chuť grilování, a navíc i o něco zdravějším způsobem.

Zahradní elektrický gril ve srovnání se zahradním grilem na uhlí nebo i na plyn přináší nepřekonatelnou jednoduchost a přesnost ovládání. Stačí zapojit do elektřiny a hned můžete začít grilovat. Žár produkuje výkonná topná spirála a teplotu lze přesně upravovat. Už nebudete muset nikdy shánět plyn nebo další uhlí. Díky tomu jsou perfektní pro spontánní grilování kdykoliv, kdy máte chuť. Tyto grily se nezaleknou ani špatného počasí.

Ať už hledáte elektrický gril na stůl nebo se stojanem, z naší nabídky Weber si vyberete. Zahradní elektrické grily Weber Q představují nejklasičtější řadu. Vycházejí z plynových verzí grilů Weber Q. Získáte tak osvědčenou kvalitu, veškerou potřebnou výbavu, možnost stojanu a případně i postranních stolků. V této řade naleznete i největší zahradní elektrický gril z nabídky Weber – Q 2400.

Moderní malý zahradní elektrický gril – i tak by šlo popsat luxusní řadu Weber Lumin. Tyto elegantní grily vynikají moderním provedením s chytrými funkcemi, vysokým výkonem a také praktickými rozměry. Na stůl nebo se stojanem, tyto grily jsou perfektní pro terasy a balkóny městských bytů. Nenechte se ale zmást, Lumin Compact je sice do rozměrů nejmenší zahradní elektrický gril Weber, ale co se týče rozměrů grilovací plochy, tak pouze o pár cm. Oba modely, větší Lumin i menší Lumin Compact, představují plnohodnotný elektrický gril.

Poslední, nejvýkonnější a nejvybavenější řadou jsou zahradní elektrické grily Weber Pulse. Tyto grily přinášejí vysoký výkon a snadné ovládání s Weber iGrill. Model Pulse 2000 navíc nabízí dvě samostatně ovladatelné grilovací zóny. To je praktické pro grilování různých pokrmů zároveň na rozdílné teploty.