Menu
0
Váš košík je prázdný
Oficiální prodejce WeberOficiální prodejce WeberKompletní sortiment Weber máme na našem skladě v Česku i naší kamenné prodejněPřednosti značky Weber

Grilovací brikety Weber

Jak vybrat grilovací brikety? Jsou mezi nimi rozdíly a které jsou ty nejlepší brikety na gril? Pokud jste si někdy položili takovou otázku ať už v obchodě nebo při grilování, nejste sami. Někdo si vystačí s briketami ze supermarketu nebo z benzínové pumpy. Pokud ale chcete jistotu, že vaše palivo neobsahuje žádné chemické příměsi a vydrží hřát opravdu dlouho, vyzkoušejte grilovací brikety Weber.

Brikety na gril Weber nabízejí rovnoměrný žár a dlouhé hoření. Svůj žár udrží minimálně 3 hodiny, ale z naší zkušenosti i déle. U většiny receptů tak nemusíte řešit žádné přikládání. To ve výsledku také znamená i méně spotřebovaných briket. Další předností je rychlost, s využitím komínku Rapidfire se rozehřejí do 20 minut a poté se už staráte pouze o své jídlo. Díky výhřevnosti jsou vhodné pro přímé i nepřímé grilování. A jestli vás zastihne bouřka a nestihnete je schovat, nic se neděje. Balení je z kvalitního nepromokavého obalu. Nemusíte se tak bát, že by Vaše grilovací brikety navlhly.

Nejlepší grilovací brikety a ekologie? To může znít opravdu zvláštně. Ale jen do té doby, než vyzkoušíte alternativu - brikety z lisovaných kokosových skořápek. Získáte tak všechny výhody - dlouhý žár i kvalitní obal, ale pro jejich produkci nepadl jediný strom. Vyrábějí se z karbonizovaných kokosových skořápek a tapiokového škrobu lisováním pod velkým tlakem. A díky karbonizaci skořápek se nemusíte ani bát, že by ovlivnily chuť vašich pokrmů.