Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací nářadí Weber

Grilovací nářadí Weber

Krásné počasí, slunce, předpřipravené maso a rozpálený gril. Tak zní ideální začátek každé grilovačky. Není ale nic horšího, když Vám chybí vhodné nářadí na grilování. Nikdo si nechce u grilu pálit ruce krátkou vidličkou z kuchyně a všechno několikrát napichovat. Weber grilovací nářadí je dlouholetá klasika, tyto nástroje si prošly nespočtem grilování a v kombinaci s nejkvalitnějšími materiály, to je opravdová sázka na jistotu.

V povinné výbavě by každý přeci měl mít grilovací kleště a obracečku, ať nemusíte píchat do masa, a kartáč s nerezovými štětinami  na očištění roštu. Tuto povinnou výbavu najdete v setu za výhodnější cenu a také v trojdílné kombinaci se štětcem, který slouží perfektně k potírání masa při grilování. Nicméně grilovací nářadí Weber, to je mnohem víc. Grilujete-li často na planche, tak díky lisu a poklici připravíte perfektní cheeseburger. Weber metla poslouží při přípravě desertů či dresinků a pro milovníky pizzy máme grilovací nářadí na pizzu, lopatku a krájecí kolečko.

Grilovací nářadí Weber je z ušlechtilé oceli a v kombinaci s umělohmotnými prvky na rukojetích se příjemně drží a nespálíte se. Na konci většiny nářadí se nachází očko pro zavěšení na háčky na kraji grilu. Díky tomu, je máte vždy po ruce a neztrácíte čas u rozžhaveného grilu.