Menu
0
Váš košík je prázdný

Zahradní grily na dřevěné uhlí Weber

Zahradní grily na dřevěné uhlí Weber

Zahradní kotlové grily Weber jsou ve světě grilování už opravdovou legendou. Jejich dlouhá tradice sahá až do 50. let minulého století. Zakladatel George Stephen tehdy vynalezl unikátní gril využitím poloviny kovové bójky. Tato kulovitá uzavřená konstrukce umožňuje ideální proudění vzduchu a tepla uvnitř grilu. To je důvodem, proč neexistují zahradní grily na dřevěné uhlí v hranaté formě jako ty plynové a elektrické. Všechny zahradní grily Weber nabízejí snadnou obsluhu a kvalitní materiály. Nestane se, že by Váš kotlový gril ani po letech zreznul nebo prohořel. Na celý kotel a poklop tak získáte 10 let záruku.

Zahradní gril na dřevo Weber si můžete vybrat ve dvou základních velikostech - 47 cm a 57 cm. Pro rodiny a grilovací party určitě doporučujeme větší průměr pro více prostoru. Úplně nejlevnější zahradní kotlové grily Weber jsou modely Bar-B-Kettle, které postrádají teploměr v poklopu. Hlavní řadu klasických zahradních grilů na dřevo tvoří modely Weber Classic Kettle a Weber Original Kettle. Získáte kvalitní, lehký gril s teploměrem, který se hodí na všechna základní grilovaná jídla. Na steaky, vepřovou krkovičku nebo kus zeleniny poslouží stejně dobře jako dražší řady.

Pro komplikovanější pokrmy a častější grilování už doporučujeme populární řadu Weber Master Touch. U těchto grilů na uhlí získáte širší výbavu, odnímatelný popelník pod grilem a zejména unikátní Gourmet BBQ systém. Ten Vám umožní vyměnit střed roštu za různá příslušenství. Ať už chcete litinovou mřížku pro ten správný grilovaný vzor na mase nebo třeba litinovou pánev a wok. Tento systém zkrátka udělá z Vašeho grilu opravdovou zahradní kuchyni.

Všichni opravdoví grillmasteři, kteří chtějí to nejlepší, ocení řadu Weber Performer. Tyto zahradní grily na dřevěné uhlí jsou se svou bohatou výbavou zabudovány do robustní konstrukce s praktickou pracovní plochou. Weber Performer Deluxe navíc disponuje plynovým zapalováním briket. Díky tomu snadněji a rychleji rozžhavíte svůj zahradní gril. Získáte tak všechny výhody grilu na dřevo a zároveň pohodlí zahradních grilů na plyn.

Každý cestovatel ocení přenosné grily Weber na dřevěné uhlí. Ať už plánujete grilovací piknik, gril budete převážet na dovolenou v karavanu nebo máte malý balkon, oceníte kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Vybrat si můžete nejmenší gril na dřevěné uhlí Weber Go Anywhere nebo stylový Smokey Joe v různých barvách.

Opravdovou specialitou na závěr je gril Weber Kamado. Tento zahradní kotlový gril se díky svému dvouplášti s izolací perfektně hodí na opravdu dlouhé grilování při nízkých teplotách. A pro opravdu velké grilovačky a početné oslavy se nejvíce hodí zahradní gril na uhlí Weber Ranch Kettle s neuvěřitelným průměrem roštu 94 cm.