Menu
0
Váš košík je prázdný

Konfitované jehněčí kolínko, 500 g

Konfitované jehněčí kolínko, 500 g

Konfitované jehněčí kolínko, 500 g

Skvělé a křehké jehněčí kolínko. Předpřipravené metodou konfitování a připravené přímo na gril. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Konfitované jehněčí kolínko, 500 g

Jehněčí maso je velmi oblíbené, hlavně díky své jedinečné chuti a křehkosti, a není na škodu si občas dopřát i jiné maso než kuře či vepře. Proto jsme si pro Vás nachystali toto skvělé grilované jehněčí koleno, které je i předpřipravené metodou Konfitování, tedy tak, že bylo dlouze pečené za nízké teploty v tuku. Stačí je tedy hodit ze sáčku rovnou na gril, a za pár minut můžete hodovat. 

Koleno je po konfitování baleno do vakuového sáčku, a tak si maso zachová veškeré šťávy a čerstvost, ale zároveň je již předpřipravené a stačí ho pouze ohřát. Tato metoda je tedy skvělá v tom, že když chcete mít skvěle ochucené jídlo, a nechcete trávit dlouhý čas marinováním nebo několikahodinovým pečením, stačí takto připravený pokrm pouze hodit na gril, ohřát ho a můžete baštit. Díky tomu, že metoda využívá vakuování, zůstávají pokrmy i dlouho čerstvé. Vy tak můžete mít kuřecí křídla nebo vepřové koleno v mrazničce i několik měsíců. Den před grilováním je tak stačí vytáhnout z mrazničky, a po příchodu z dlouhého dne v práci je pokrm připravený pouze na ohřátí.

Toto koleno je tepelně opracované a vakuované, není ho potřeba nijak dochucovat, stačí hodit na rozpálený gril a po ohřátí můžete ihned konzumovat.

Jedno balení obsahuje přibližně 500 g jehněčího kolena s kostí připraveného přímo na gril. Doporučujeme nechat maso před vložením do grilu řádně roztát, nejlépe na pokojovou teplotu. Dále doporučujeme pokrm připravovat na nerezovém tepelném roštu.

Toto zboží bohužel nelze odeslat přepravcem, je nutné si ho vyzvednout přímo na naší prodejně.

Složení : Jehněčí koleno s kostí, přírodní koření, bramborový škrob, přírodně identické aromata, jedlá sůl, konzervant E250
Alergeny: Celer
Hmotnost: cca 500 g
Podmínky skladování: Skladujte při teplotě do 5°C
Výživové údaje (ve 100 g): energické údaje 755 kJ / 180 kcal, tuky 11 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g, sacharidy 2 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 23,8 g, sůl 1,5 g

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty