Menu
0
Váš košík je prázdný

Vepřové koleno s kostí, Sous Vide, 750 g

Vepřové koleno s kostí, Sous Vide, 750 g

Vepřové koleno s kostí, Sous Vide, 750 g

Tradiční česká pochutina, kterou zná snad každý. Hezky macaté vepřové koleno s kostí, předpřipravené metodou Sous-Vide, je připravené přímo na gril. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Vepřové koleno s kostí, Sous Vide, 750 g

Jedna z nejlepších vepřových pochutin přímo od kosti, která chutná skvěle jak z trouby, tak i z grilu. Máme tu pro Vás nachystané toto skvělé grilované vepřové koleno, které je i předpřipravené metodou Sous-Vide, tedy tak, že bylo vařené ve vakuovaném sáčku ve vodní lázni při nízké teplotě. Stačí je tedy hodit ze sáčku rovnou na gril, a za pár minut můžete hodovat. 

Díky metodě Sous-Vide, kterou je toto koleno připravováno, si maso zachová veškeré šťávy a čerstvost, ale zároveň je již předpřipravené a stačí ho pouze ohřát. Tato metoda je tedy skvělá v tom, že když chcete mít skvěle ochucené jídlo, a nechcete trávit dlouhý čas marinováním nebo přípravou (a třeba koleno s kostí byste jinak museli péct/grilovat několik hodin), stačí takto připravený pokrm pouze hodit na gril, ohřát ho a můžete baštit. Díky tomu, že metoda využívá vakuování, zůstávají pokrmy i dlouho čerstvé. Vy tak můžete mít kuřecí křídla nebo vepřové koleno v mrazničce i několik měsíců. Den před grilováním je tak stačí vytáhnout z mrazničky, a po příchodu z dlouhého dne v práci je pokrm připravený pouze na ohřátí.

Toto koleno je tepelně opracované a vakuované, není je tedy třeba nijak dochucovat. Stačí je hodit na rozpálený gril a po ohřátí můžete ihned konzumovat.

Balení obsahuje 750 g vepřového kolena s kostí připraveného přímo na gril. Doporučujeme nechat maso před vložením do grilu řádně roztát, nejlépe na pokojovou teplotu. Dále doporučujeme pokrm připravovat na nerezovém tepelném roštu nad hliníkovou miskou, do které můžete přidat trošku vody.

Toto zboží bohužel nelze odeslat přepravcem, je nutné si ho vyzvednout přímo na naší prodejně.

Složení : Vepřové koleno s kostí
Alergeny: Neuvádí se
Hmotnost: 750 g
Podmínky skladování: Skladujte při teplotě do 5°C
Výživové údaje (ve 100 g): energické údaje 1269 kJ / 304 kcal, tuky 25,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny 7 g, sacharidy 0,9 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 17,4 g, sůl 1,4 g
 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty