Menu
0
Váš košík je prázdný

Konfitovaná hovězí líčka s kořenovou zeleninou, cca 1,4 kg

Konfitovaná hovězí líčka s kořenovou zeleninou, cca 1,4 kg

Konfitovaná hovězí líčka s kořenovou zeleninou, cca 1,4 kg

Lahodná a křehká hovězí líčka, která se rozplynou na jazyku. Předpřipravená metodou konfitování a nachystaná přímo na gril. Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Konfitovaná hovězí líčka s kořenovou zeleninou, cca 1,4 kg

Nejkřehčí a nejlahodnější hovězí líčka, která ochutnáte. Famózní hovězí maso, které Vás dostane svou křehkostí a plnou chutí. Máme pro Vás nachystané tyto skvělé hovězí líčka, které jsou předpřipravené metodou Konfitování - tedy tak, že byly dlouze pečené za nízké teploty v tuku. Stačí je tedy hodit ze sáčku rovnou na gril, a za pár minut můžete hodovat. 

Líčka jsou po konfitování balena do vakuového sáčku, a tak si maso zachová veškeré šťávy a čerstvost, ale zároveň je již předpřipravené a stačí ho pouze ohřát. Tato metoda je tedy skvělá v tom, že když chcete mít skvěle ochucené jídlo, a nechcete trávit dlouhý čas marinováním nebo několikahodinovým pečením, stačí takto připravený pokrm pouze hodit na gril, ohřát ho a můžete baštit. Díky tomu, že metoda využívá vakuování, zůstávají pokrmy i dlouho čerstvé. Vy tak můžete mít kuřecí křídla nebo vepřové koleno v mrazničce i několik měsíců. Den před grilováním je pak stačí vytáhnout z mrazničky, a po příchodu z dlouhého dne v práci je pokrm připravený pouze na ohřátí.

Tato líčka jsou tepelně opracovaná, pečená s kořenovou zeleninou a vakuovaná. Není je tedy třeba nijak dochucovat, stačí je hodit na rozpálený gril a po ohřátí můžete ihned konzumovat.

Jedno balení obsahuje přibližně 1,4 kg hovězího masa připraveného přímo na gril. Doporučujeme nechat maso před vložením do grilu řádně roztát, nejlépe na pokojovou teplotu. Dále doporučujeme pokrm připravovat na nerezovém tepelném roštu nad hliníkovou miskou, do které můžete přidat trošku vody.

Toto zboží bohužel nelze odeslat přepravcem, je nutné si ho vyzvednout přímo na naší prodejně.

Složení : Hovězí líčka, kořenová zelenina, přírodní koření, kuchyňská sůl
Alergeny: Celer
Hmotnost: cca 1,4 kg
Podmínky skladování: Skladujte při teplotě do 5°C
Výživové údaje (ve 100 g): energické údaje 755 kJ / 180 kcal, tuky 11 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g, sacharidy 2 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 23,8 g, sůl 1,5 g

 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty