Menu
0
Váš košík je prázdný

Kuřecí křídla Sous Vide - pikantní 1 kg

Kuřecí křídla Sous Vide - pikantní 1 kg

Kuřecí křídla Sous Vide - pikantní 1 kg

Lahodná a oblíbená kuřecí křídla s pikantním nádechem, předpřipravená metodou Sous-Vide. Jsou připravená vletět ze sáčku rovnou na Váš gril! Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Kuřecí křídla Sous Vide - pikantní 1 kg

Jedna z nejlepších částí kuřátka, která se obzvlášť hodí na gril, jsou určitě kuřecí křidélka. Proto tu pro Vás máme nachystaná tato vynikající kuřecí křídla, která zachutnají celé rodině, od nejmenších capartů až po dědečka s babičkou. Křídla jsou naložena a předpřipravena metodou Sous-Vide, tedy tak, že byly vařeny ve vakuovaném sáčku ve vodní lázni při nízké teplotě. Stačí je tedy hodit ze sáčku rovnou na gril, a za pár minut můžete hodovat. 

Díky metodě Sous-Vide, kterou jsou tato křidélka připravována, si maso zachová veškeré šťávy a čerstvost, ale zároveň je již předpřipravené a stačí ho pouze ohřát. Tato metoda je tedy skvělá v tom, že když chcete mít skvěle ochucené jídlo, a nechcete trávit dlouhý čas marinováním nebo přípravou, stačí takto připravený pokrm pouze hodit na gril, ohřát ho a můžete baštit. Díky tomu, že metoda využívá vakuování, zůstávají pokrmy i dlouho čerstvé. Vy tak můžete mít kuřecí křídla nebo vepřové koleno v mrazničce i několik měsíců. Den před grilováním je tak stačí vytáhnout z mrazničky, a po příchodu z dlouhého dne v práci je pokrm připravený pouze na ohřátí.

Tato křidélka jsou naložena v jemně pikantní marinádě, není je tedy třeba nijak dochucovat, stačí je hodit na rozpálený gril a po ohřátí můžete ihned konzumovat.

Balení obsahuje 1 kg kuřecích křídel připravených přímo na gril. Doporučujeme nechat maso před vložením do grilu řádně roztát, nejlépe na pokojovou teplotu. Dále doporučujeme pokrm připravovat na nerezovém tepelném roštu.

Toto zboží bohužel nelze odeslat přepravcem, je nutné si ho vyzvednout přímo na naší prodejně.

Složení: kuřecí křídla 95%, řepkový olej, koření, maltodextrin, sůl, extrakty koření
Alergeny: Neuvádí se
Hmotnost: 1000 g
Podmínky skladování: Skladujte při teplotě do 5°C
Výživové údaje (ve 100 g): energické údaje 1045 kJ / 249 kcal, tuky 14 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g, sacharidy 10 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 18 g, sůl 1,4 g
 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

nejhoršínejlepší
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty