Menu
0
Váš košík je prázdný

Vepřová Žebra Sous Vide marinovaná, 500 g

Vepřová Žebra Sous Vide marinovaná, 500 g

Vepřová Žebra Sous Vide marinovaná, 500 g

Skvěle chutnající vepřová žebra, připravovaná metodou Sous-Vide. Ze sáčku přímo na gril, a z grilu rovnou na stůl! Více o produktu

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!

Oficiální prodejce Weber

Nejvyšší kvalita, moderní design a technologie, dlouholetá historie, široká nabídka příslušenství a další výhodyPřednosti značky Weber

Vepřová Žebra Sous Vide marinovaná, 500 g

Vepřová žebírka asi netřeba představovat, velice oblíbená část prasátka, která zachutná každému. Připravili jsme si pro Vás tyto vynikající grilované žebírka, která zachutnají celé rodině. Žebra jsou poctivě naložena a předpřipravena metodou Sous-Vide, tedy tak, že byla po ogrilování vařena ve vakuovaném sáčku ve vodní lázni při nízké teplotě. Stačí je tedy hodit ze sáčku rovnou na gril, 5 minut je grilovat z každé strany při vysoké teplotě a můžete rovnou baštit.

Díky metodě Sous-Vide, kterou jsou tyto žebra připravována, si maso zachová veškeré šťávy a čerstvost, ale zároveň je již předpřipravené a stačí ho pouze ohřát. Tato metoda je tedy skvělá v tom, že když chcete mít skvěle ochucené jídlo, a nechcete trávit dlouhý čas marinováním nebo několikahodinovým pečením, stačí takto připravený pokrm pouze hodit na gril, ohřát ho a můžete baštit. Díky tomu, že metoda využívá vakuování, zůstávají pokrmy i dlouho čerstvé. Vy tak můžete mít kuřecí křídla nebo vepřové koleno v mrazničce i několik měsíců. Den před grilováním je tak stačí vytáhnout z mrazničky, a po příchodu z dlouhého dne v práci je pokrm připravený pouze na ohřátí.

Tato žebírka jsou předpřipravena a dokonale marinována, není je tedy třeba nijak dochucovat. Stačí je hodit na rozpálený gril a po ohřátí můžete ihned konzumovat.

Balení obsahuje 500 g marinovaných vepřových žeber připravených přímo na gril. Doporučujeme nechat maso před vložením do grilu řádně roztát, nejlépe na pokojovou teplotu. Dále doporučujeme pokrm připravovat na nerezovém tepelném roštu.

Toto zboží bohužel nelze odeslat přepravcem, je nutné si ho vyzvednout přímo na naší prodejně.

Složení : Vepřová žebra, rýžová mouka, paprikový extrakt, kuchyňská sůl, bramborový škrob, hořčice
Alergeny: Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost: 500 g
Podmínky skladování: Skladujte při teplotě od 1°C do 5°C
Výživové údaje (ve 100 g): energické údaje 1576 kJ / 382 kcal, tuky 35,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 14 g, sacharidy 0,8 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 15 g, sůl 1,4 g

 

Zeptejte se nás

Zkontrolujte prosím, zda jste vyplnili email bez překlepů.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Hodnocení produktu

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil

Recenze sbíráme především od našich skutečných zákazníků. O hodnocení zákazníky prosíme prostřednictví emailového newsletteru, v návaznosti na skutečnou objednávku přes eshop či při nákupu v naší kamenné prodejně. Přidávat recenze na náš eshop může ale kdokoliv – pokud tak produkt na této stránce již máte a používáte, budeme za hodnocení moc rádi! :)

Sami nemáme možnost v praxi detailně vyzkoušet úplně všechny produkty na našem webu a nakonec, máme plno zákazníků, kteří naše produkty používají pomalu každý den a mají tak s nimi často i více zkušeností než my. Pokud jste jedním z nich, prosím, neváhejte se podělit o svoje zkušenosti s ostatními :)

Hodnocení na web lze určitě přidávat pozitivní i negativní, nechceme odstraňovat žádná z nich a dát tak prostor všem názorům. Hodnocení bychom smazali pouze v případě, že by obsahovalo například vulgarismy nebo bylo zjevně nerelevantní.

Přidejte Vaše hodnocení

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu.

Příbuzné produkty