Dezerty na grilu

Zažijte úplně nový rozměr grilování s dezerty na grilu. Hovězí, vepřové a kuřecí maso dokáže na grilu udělat téměř každý. Už Vás ale někdo na grilovačce překvapil sladkým dezertem? Po grilovaném mase plném chutí je čas na sladkou odměnu. A nebyli byste u nás, kdyby samozřejmě nebyla také z grilu.

Možná se to obtížně představuje, ale na grilu opravdu lze připravit téměř vše. Pro začátek můžete vyzkoušet jednoduchý, ale osvěžující grilovaný ananas nebo wafle s lesním ovocem. Na grilovacích kurzech také rádi připravujeme pizzu s lesním ovocem. U tohoto receptu je výhodou poměrně rychlá příprava a na výsledku si pochutnají všichni i na větší grilovačce. Navíc při přípravě můžou asistovat i děti, z naší zkušenosti je to pro ně vždy parádní zážitek. Z klasičtějších dezertů milujeme New York cheesecake. Kombinace svěžího krémového cheesecake a grilu má opravdu něco do sebe a jedná se o unikátní záležitost. A jako opravdové překvapení pro gril party a oslavy musíte vyzkoušet čokoládový dort. Ano, i čokoládový dort lze připravit na grilu!

Zkrátka připravte svým přátelům a rodině neobvyklý zážitek. Všichni budou překvapení, až po posledním soustě masa vytáhnete z grilu sladkou tečku. Z naší zkušenosti se jedná o skvělý závěr každé grilovačky.