Menu
0
Váš košík je prázdný

Grilovací sady Weber

Vyberte si u nás nové grilovací nářadí a vychutnejte si tak celý proces grilování od příprav až po úklid o něco jednodušeji. Každá sada náčiní představuje výhodné balení produktů, pečlivě vybraných, aby vám usnadnily grilování nebo údržbu grilu.

Pro všechny, kteří si chtějí grilování nebo čištění po něm usnadnit, nabízíme čistící sady a sady nářadí. Naše grilovací sady Weber obsahují vše důležité, co si myslíme, že vám pomůže. A to v celém procesu grilování od začátku až po vychutnání grilovaného jídla. Před samotným grilováním, při přípravě masa, využijete například mlýnky na pepř a sůl. Samozřejmě si můžete vybrat i z naší neustále rozšiřované nabídky grilovacích omáček a koření.

Na opravdu rychlé nastartování vašeho kotlového grilu na uhlí nabízíme zapalovací set Rapidfire. Ten Vám umožní rozžhavit gril opravdu snadno a rychle, takže grilovat lze opravdu vždy, kdy si vzpomenete. A během grilování využijete například Vortex set pro regulaci teploty, sady náčiní na planchu nebo sady nářadí precision pro manipulaci s jakýmkoliv pokrmem.

A čištění grilu, to je věčné téma, o kterém se neustále vedou diskuse. Jak čistíme grily u nás, jste si již mohli přečíst, a v našich čistících sadách získáte vše co budete potřebovat. Sady na čištění se liší podle potřeb vašeho grilu, ať už máte kotlový, elektrický nebo třeba plynový gril z ušlechtilé oceli. U nás si zkrátka najde každý přesně to, co potřebuje. Všechny sady náčiní představují výhodné balení v porovnání s nákupem jednotlivě.