Recepty na gril

Vážení přátelé grilování, pokud i Vy chcete překvapit své blízké důmyslným receptem na chutný pokrm a zejména jeho dokonalou realizací, tak právě pro Vás je zde sekce recepty, která v kombinaci s grily Weber bude to pravé pro rozšíření Vašich dovedností.

Podívejte se s námi, jaké různé možnosti grilovaných pokrmů existují. Udělá nám velkou radost, pokud budou některé z našich receptů inspirací pro Vaši grilovací tvorbu.

Steak
Základ každého grilování, král mezi pokrmy. Jednoduchý, ale přesto lahodný, grilovaný hovězí steak by měl alespoň jednou zkusit každý člověk. Pojďme si ukázat, jak na něj.
Celý článek
Špízy z vepřové panenky se slaninou a zeleninou
Jednoduchý recept na špízy z vepřové panenky, ideální pro letní posezení a rychlou svačinku na grilu.
Celý článek
Kuřecí stehna Whisky
Vyzkoušejte z Vašeho grilu Weber tradiční kuřecí stehna s originální a lahodnou slaninovou omáčkou ochucenou whisky.
Celý článek
Pizza s parmskou šunkou
Perfektní pizzu si zvládnete na Vašem grilu připravit i u Vás doma. Jednoduchý recept ideální třeba na lehkou víkendovou večeři pro celou rodinu.
Celý článek
Klasický cheeseburger z grilu
Burgery jsou dnes stále oblíbenějším jídlem. Jedním z hlavních důvodů jsou nekonečné varianty, které si můžete sami snadno vymyslet. Pojďte si s Weberem vyzkoušet pro začátek klasický cheeseburger!
Celý článek
Uzený losos s máslem na cedrovém prkénku
Ať už jako překvapení pro Vašeho blízkého, nebo jako chlouba grilovacího večera, voňavý losos uzený na prkénku z cedrového dřeva dostane nejen každého milovníka ryb.
Celý článek
Tygří krevety
Krevety jsou originálním pokrmem, který můžete zkusit připravit i na Vašem grilu Weber. Tygří krevety jsou mimo jiné výborné jako lehčí maso na horké letní dny.
Celý článek
Vafle s lesním ovocem
Na svém grilu Weber můžete dnes připravit prakticky jakékoliv pokrmy. Zkuste si udělat vafle třeba na své narozeniny s pomocí chytrého vaflovače!
Celý článek
Wrapy s grilovaným masem
Wrapy s grilovaným kuřecím masem jsou velmi chutné, jednoduché na přípravu a můžete si je snadno vzít do ruky s sebou či sbalit na cestu.
Celý článek
Nejlepší ryby na gril
Grilované ryby patří mezi ty nejlepší grilované pokrmy. Jejich příprava na grilu ovšem patří mezi ty náročnější. Pojďme se tedy podívat, jak na ně!
Celý článek
Žebírka glazovaná hořčicí
Bez grilovaných žebírek by to nebyla pravá grilovací sezóna. Jejich grilování je velmi jednoduché a při přípravě podle tohoto receptu jsou ještě dokonalejší.
Celý článek
Ovesné sušenky z grilu
Našim zákazníkům vždy říkáme, že na svém grilu Weber mohou připravit skutečně cokoliv je napadne. Třeba i ovesné sušenky.
Celý článek
Pálivá kuřecí křidélka
Jednoduchý recept od Webera na oblíbenou klasiku z grilu - pálivá kuřecí křidélka.
Celý článek
Jehněčí kebab se zeleninou
Na našich stránkách Vám rádi přinášíme recepty z různých koutů světa. Zde od nás máte návod, jak si můžete i u Vás doma vyzkoušet turecký jehněčí kebab se zeleninou.
Celý článek
Bageta s grilovaným kuřecím masem
Nachystali jsme pro Vás recept na lehčí a zdravý grilovaný pokrm. Příprava grilovaných kousků kuřecího masa v bagetě je přitom velmi snadná.
Celý článek
Krevety Peri Peri
Recept na Peri Peri krevety pochází z jižní Afriky. Jedná se o jednoduché letní jídlo ideální do horkého počasí.
Celý článek
Fish 'n' Chips
Na Vašem grilu Weber můžete připravit tradiční jídla z celého světa. Zde Vám přinášíme recept na oblíbený pokrm z Anglie, klasické Fish 'n' Chips.
Celý článek
Dezert čokoládový sen
Není tajemstvím, že na grilech Weber připravíte jakékoliv jídlo. Možná Vás ale překvapí, že na svém grilu můžete udělat třeba i sladký čokoládový dort.
Celý článek
Kuřecí křidélka s jogurtovou zálivkou
Na našich stránkách Vám rádi přinášíme recepty z různých koutů světa. Zde od nás máte návod, jak si můžete i u Vás doma vyzkoušet turecká kořeněná kuřecí křidélka s jogurtovou zálivkou.
Celý článek
Rump steak s černými houbami
Udělejte na svém grilu Weber perfektní Rump steak, receptů je nespočetné množství. My Vám ukážeme, jak jednoduše připravit lahodný steak s houbami.
Celý článek
Tuňák s omáčkou Salmoriglio
Ideální pro večírek s blízkými přáteli - náš recept na opečeného tuňáka, servírovaného s bylinkovou omáčkou, vyžaduje minimální úsilí, ale nabízí maximální chuť.
Celý článek
Jemné fazolové chilli s kuřecím masem
Jednoduché a rychlé jídlo, které zahřeje při chladnějších dnech i večerech klidně celou rodinu. Perfektní s čerstvým chlebem.
Celý článek
Kukuřičné Placičky
Excelentní jako příloha, nebo i jen tak chutná svačina z grilu. Velmi oblíbené kukuřičné placičky zvládne každý.
Celý článek
Zapečené gnocchi se zeleninovým relishem
Tyto Italské noky se zeleninou fungují nejlépe jako příloha, ale jsou tak povedené, že si určitě budete chtít přidat!
Celý článek
Masové kuličky s fazolovým salátem
Na našich stránkách Vám rádi přinášíme recepty z různých koutů světa. Zde od nás máte návod, jak si můžete i u Vás doma vyzkoušet turecké masové kuličky se zeleninovým salátem.
Celý článek

Pokud si budete přát, můžete přidávat své vlastní recepty, o které již nikdy nepřijdete a navíc se o Váš vlastní originální recept podělíte s ostatními milovníky grilování, čímž jim jistě můžete pomoci zlepšit jejich kulinářské schopnosti. Napiště nám svoje recepty na info@topgrily.cz a my Vám Váš recept pomůžeme dostat i k dalším mistrům grilování.